XVI. Répcementi találkozó

Április 15-én tartottuk zeneiskolánk kamaratermében a 16. répcementi találkozónkat, amelyen a zsűri több mint 100 zenei produkciót értékelt arany, ezüst és bronz minősítéssel. A zeneiskolások és tanáraik Kőszegről, Répcelakról, Bükről és Csepregből érkeztek.

Az idei találkozón Rácz Eszter tanárnő és Horváth Boglárka zsűritagok zeneiskolánkból az alsó tagozatosok közül Csuka Olivér szép produkcióját nívódíjjal és Krancz Zsófiát különdíjjal értékelte. Mindketten a büki tagiskolánkban hegedűt tanulnak Dóra Attila tanár úrtól. A felső tagozatosaink közül Kovács Zselyke csepregi klarinétszakos,  a középiskolából Horváth Réka büki fuvolaszakos növendékünk nívódíjban, valamint Varga Kornél büki,  Sándor Barnabás csepregi gitárosunk különdíjban részesült. Felkészítő tanáraik: Iliás Attila, Béres Ottó, Lakatos Tamás és Lipi Tamás.

Nívódíjasaink a fesztivál gáláján közös hangversenyen léphettek fel tanáraikkal és pakráci zeneiskolásokkal.

Minden répcementi fellépőnek és felkészítő tanárnak GRATULÁLUNK a szép előadásokhoz.

A képekre kattintva képgaléria vetítése indul.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük