Csepregi és Büki zeneiskolások karácsonyi hangversenye 2020.

Kedves Látogatóink!
 
Az idei karácsonyon a járvány miatt sem a büki óvodásokhoz, sem a csepregi óvodásokhoz, sem a Területi Gondozási Központ lakóihoz, sem a templomba nem tudunk személyesen eljutni. A hagyományos karácsonyi hangversenyeinket sem tudjuk megtartani, ezért az idei büki és csepregi karácsonyi „koncertjeinket” a virtuális térben juttatjuk el kedves Közönségünknek! A felvételeket zeneórákon a tanárok készítették okostelefonjaikon, valamit a szülők küldték otthoni karanténból, és ezekből készítettünk egy összeállítást.
Fogadják/fogadjátok sok szeretettel! Dallamainkkal kívánunk mindenkinek áldott, békés karácsonyi ünnepeket!
 
A zeneiskola tantestülete nevében:
Benkőné Krizmanich Edina
tagintézmény-vezető
 

Bük:

 

Csepreg:

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük