Az elmúlt hetekben rangos zenei versenyeken méretteték meg magukat zeneiskolásaink.
Április 29-én a Sárvári Regionális Fafúvós vesenyen
PRUKNER CSONGOR -szaxofon-és TÓTH PÉTER -klarinét- EZÜST minősítést kapott. Felkészítő tanárunk: Iliás Attila.
Ezen a héten a Soproni Regionális „Kicsinyek” Fúvós Fesztiválján
a fafúvóskok között HORVÁTH TARA- oboa- EZÜST minősítést, PRUKNER CSONGOR -szaxofon- BRONZ minősítést szerzett. Felkészítő tanáruk Kiss Dominik és Iliás Attila.
A rézfúvósok között HORVÁTH POMÁZI BOLDIZSÁR- kürt- ARANY minősítést, TÓTH MÁTÉ- trombita- pedig BRONZ minősítést kapott.
Felkészítő tanáruk: Bokor Patrik
A fuvolistákat DOBOVÁNSZKY JANKA képviselte. Az ő produkcióját EZÜST minősítéssel értékelte a zsűri. Felkészítő tanára: Béres Ottó.
A versenyeken zongorán Horváthné Kemény Tünde és Mészárosné Lengyel Szabina közreműködött.
Sok szeretettel gratulálunk a versenyző növendékeknek a kitartásért, és a szép eredményekért, a felkészítő tanároknak a szakmai támogatásért, és a szülőknek a biztatásért!
Gratulálunk a szép eredményért mindkettőtöknek, valamint Horváthné Kemény Tünde és Szabóné Szalay Izabella tanárnőknek a sikeres felkészítő munkához!