Zeneiskolai sikerek

Az elmúlt hetekben rangos zenei versenyeken méretteték meg magukat zeneiskolásaink.
 

 
Április 29-én a Sárvári Regionális Fafúvós vesenyen
PRUKNER CSONGOR -szaxofon-és TÓTH PÉTER -klarinét- EZÜST minősítést kapott. Felkészítő tanárunk: Iliás Attila.👏
Ezen a héten a Soproni Regionális „Kicsinyek” Fúvós Fesztiválján
a fafúvóskok között HORVÁTH TARA- oboa- EZÜST minősítést, PRUKNER CSONGOR -szaxofon- BRONZ minősítést szerzett. Felkészítő tanáruk Kiss Dominik és Iliás Attila.👏
A rézfúvósok között HORVÁTH POMÁZI BOLDIZSÁR- kürt- ARANY minősítést, TÓTH MÁTÉ- trombita- pedig BRONZ minősítést kapott.
Felkészítő tanáruk: Bokor Patrik👏
A fuvolistákat DOBOVÁNSZKY JANKA képviselte. Az ő produkcióját EZÜST minősítéssel értékelte a zsűri. Felkészítő tanára: Béres Ottó.👏
A versenyeken zongorán Horváthné Kemény Tünde és Mészárosné Lengyel Szabina közreműködött.🙏
Sok szeretettel gratulálunk a versenyző növendékeknek a kitartásért, és a szép eredményekért, a felkészítő tanároknak a szakmai támogatásért, és a szülőknek a biztatásért!👏
👏Pénteken a „Szekendy Tamás” Regionális Zongoravesennyel folytatódtak a Sopronban a zenei versenyek. Két növendékünk indult a versenyen: Horváth Fanni Csepregből, és Kovács Hanna a büki tagiskolánkból, akiket EZÜST fokozatú oklevéllel díjazott a zsűri.
Gratulálunk a szép eredményért mindkettőtöknek, valamint Horváthné Kemény Tünde és Szabóné Szalay Izabella tanárnőknek a sikeres felkészítő munkához!🤝

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük